Yeni eklenen ve/veya güncellenen sayfaları görmek için buraya tklayınız

İndirmeler

Bireysel kullanıcılar ya burdaki setup dosyasını indirip doğrudan kurabilirler(ki bunda sertifika hatası verme ihtimali yüksek), ya da bu ziplenmiş kurulum dosyasını kendi makinesine indirdikten sonra kurulum yapabilirler.

Kurulum sırasında Windows Güvenlik uyarısı çıkabilir. Versiyona göre "Ek Bilgi", "Yine de çalıştır" v.s gibi bir düğmeye tıklamanız gerekecektir. Yayıncı/Publisher bölümünde "Bilinmeyen yayıncı" gibi bir ifade de görünecektir. Malesef dijital sertifikasyon ücretleri çok pahalı olduğu ve ben bu add-ini ücretsiz yayınladığın için sertifika almadım, o yüzden Windows da haklı olarak sizi korumaya çalışmaktadır. Siz, gerek bu siteden gerek Udemy'den tanıdığınız kadarıyla bana güvendiyseniz içiniz rahat olsun, kuruluma güvenle devam edebilirsiniz. Ziplenmiş dosyada ise hata almadan kurulum yapabileceğinizi düşünüyorum. Farklı kişilerden farklı yorumlar geldiği için iki alternatifi de dahil etmek durumunda kaldım.

Güncelleme: Yukardaki iki farklı alternatife rağmen yüklemeyi yapamayan arkadaşlar olmuş. Bu arkadaşların, burada gösterilen adımları da uygulaması gerekiyor. Bi makinada denedim, böyle yapınca kesin yükleniyor.

Toplu kurulumlar ve bir PC'deki tüm userler için msi dosyası ise ileriki zamanlarda yine buradan indirilebilecek.

NOT:Mevcut versiyon 2020 yılsonuna kadar ücretsiz olarak kullanılabilecektir.

YORUMLAR